Πίστονς - Καβαλίερς 88-116

Οι Καβαλίερς... σκόρπισαν τους Πίστονς μέσα στο Ντιτρόιτ με 116-88 και έφτασαν στο 10-7, με τους ΛεΜπρόν και Λοβ να ξεχωρίζουν.

Μάντσεστερ Σίτι – Φέγενορντ  με επιστροφή στοιχήματος*, αν ο Αγουέρο σκοράρει το πρώτο γκολ. *Ισχύουν Οροι και Προϋποθέσεις (21+).

Μπορεί οι Πίστονς να είναι η ευχάριστη έκπληξη του φετινού ΝΒΑ, όμως κόντρα στους Καβαλίερς δεν είχαν καμιά τύχη.

Το Κλίβελαντ μπήκε αποφασισμένο στο παιχνίδι, πήγε στο ημίχρονο με το σκορ 73-46 και στη συνέχεια δεν δυσκολεύτηκε να πάρει τη νίκη με 116-88.

Οι... ιππότες έφτασαν στο 10-7, με τον ΛεΜπρόν να έχει 18 πόντους (οι 16 στην πρωτη περίοδο) και 8 ασίστ και τον Λοβ να προσθέτει 19 πόντους και 11 ριμπάουντ.