Το φοβερό comeback των Καβαλίερς! (vid)

Νίκος Καρφής

Οι Καβαλίερς βρέθηκαν να χάνουν με 15 πόντους από τους Κλίπερς, όμως γύρισαν το ματς και πήραν τη νίκη στην παράταση. Δείτε πως έφτασαν στην ανατροπή.

Πίσω στο σκορ με 15 πόντους ήταν οι Καβαλίερς στην τρίτη περίοδο του ματς με τους Κλίπερς, όμως κατάφεραν να πανηγυρίσουν στο τέλος στην παράταση.

Το Κλίβελαντ έχανε 81-66 από την ομάδα του Λος Άντζελες, αλλά έδειξε τα ψυχικά αποθέματα, οδήγησε το ματς στο έξτρα πεντάλεπτο και το κέρδισε.

Επιστροφή* πονταρίσματος στον αγώνα Ατλέντικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης αν καταλογιστεί κόκκινη κάρτα (21+ *Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις)

Ο ΛεΜπρόν Τζέιμς πρωταγωνίστησε με 39 πόντους και το τρίποντο που έστειλε το ματς στην παράταση.