TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • PREMIER LEAGUE
  • NBA
  • 7DAYS EUROCUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • COPA DEL REY
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
  • LIVE

    ΠΟΛΜAΝΣ ΜΑΡΚ 2

    vs

    ΚΟΥΚΟΥΣΚΙΝ ΜΙΧΑΗΛ 0

  • LIVE

    ΜAΓΙΕΡ ΛΕΟΝAΡΝΤΟ 1

    vs

    ΠΟΛ ΤΟΜΙ 1

  • LIVE

    MAGDA LINETTE 1

    vs

    ΡΑΣ ΑΡAΝΤΞΑ 1

  • LIVE

    ΒΙΛΕΛΑ ΜΑΡΤΙΝΕΘ ΜAΡΙΟ 1

    vs

    ΚΑΤΣAΝΟΦ ΚAΡΕΝ 1

  • LIVE

    ΜΑΝΝΑΡΙΝΟ ΑΝΤΡΙAΝ 0

    vs

    ΤΙΕΜ ΝΤΟΜΙΝΙΚ 1

  • LIVE

    WANG QIANG 1

    vs

    ΠΑΡΜΕΝΤΙΕΡ ΠΑΟΥΛΙΝ 0

  • LIVE

    ΣΑΝΤΓΚΡΕΝ ΤΕΝΙΣ 0

    vs

    ΤΡΟΥΝΓΚΕΛΙΤΙ ΜAΡΚΟ 0

  • LIVE

    ERNESTS GULBIS 0

    vs

    F. AUGER-ALIASSIME 0

  • LIVE

    ΝΤΖΟΥΜΧΟΥΡ, ΝΤΑΜΙΡ 0

    vs

    ΒΑΒΡΙΝΚΑ ΣΤAΝΙΣΛΑΣ 0

  • LIVE

    JORDAN THOMPSON 0

    vs

    ΜΠΟΥΜΠΛΙΚ ΑΛΕΞAΝΤΕΡ 0

  • LIVE

    ΧAΛΙΣ ΚΟΥΕΝΤΙΝ 0

    vs

    ΚΡΑΙΝΟΒΙΤΣ ΦΙΛΙΠ 1

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΜΙΛΜΑΝ ΤΖΟΝ 3

    vs

    ΧAΜΠΕΡΤ ΟΥΓΚΟ 1

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΧΟΥΡΚΑΖ ΧΟΥΜΠΕΡΤ 3

    vs

    ΝΟΒΑΚ ΝΤΕΝΙΣ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΣΒAΡΤΖΜΑΝ ΝΤΙΕΓΚΟ ΣΕΜΠAΣΤΙΑΝ 3

    vs

    ΧAΡΙΣ ΛΟΙΝΤ 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΧΙΜΠΙΝΟ ΝAΟ 2

    vs

    ΠΕΝΓΚ ΣΟΥAΙ 1

  • ΤΕΛΙΚΟ

    MADISON BRENGLE 1

    vs

    ΓΚΑΡΣΙΑ ΚΑΡΟΛAΙΝ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΠΕΡ ΜΠΕΝΟΥA 3

    vs

    ΣΤΕΜΠΕ ΣΕΝΤΡΙΚ-ΜΑΡΣΕΛ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    A. DAVIDOVICH FOKINA 3

    vs

    ΓΚΟΜΠΟΣ ΝΟΡΜΠΕΡΤ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    FIONA FERRO 2

    vs

    ALISON VAN UYTVANCK 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΓΙΟΥΒΑΝ ΚAΓΙΑ 0

    vs

    ΓΑΣΤΡΕΜΣΚΑ ΝΤΑΙAΝΑ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    MARGARITA GASPARYAN 0

    vs

    ΣAΚΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΤΣΙΛΙΤΣ ΜAΡΙΝ 3

    vs

    ΜΟΥΤΕΤ ΚΟΡΕΝΤΙΝ 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΙΤΟ ΤΑΤΣΟΥΜΑ 3

    vs

    ΓΚΟΥΝΕΣΒAΡΑΝ ΠΡAΙΝΕΣ 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    JOHANNA KONTA 0

    vs

    ONS JABEUR 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΜΠΕΝΣΙΤΣ ΜΠΕΛΙΝΤΑ 2

    vs

    KAROLINA SCHMIEDLOVA 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΜΛΑΝΤΕΝΟΒΙΤΣ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 0

    vs

    ΠΛΙΣΚΟΒΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    POLONA HERCOG 2

    vs

    REBECCA PETERSON 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΛΟΠΕΖ ΦΕΛΙΣΙAΝΟ 0

    vs

    R. BAUTISTA AGUT 3

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΣΙΝΕΡ ΓΙAΝΙΚ 3

    vs

    ΠΟΥΡΣΕΛ ΜΑΞ 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΟΠΕΛΚΑ ΡΕΙΛΙ 2

    vs

    ΦΟΝΙΝΙ ΦAΜΠΙΟ 3

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΕΝΤΜΟΥΝΤ ΚAΙΛ 0

    vs

    ΛAΓΙΟΒΙΤΣ ΝΤΟΥΣΑΝ 3

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΓΚΙΟΥΣΤΙΝΟ ΛΟΡΕΝΤΖΟ 0

    vs

    ΡAΟΝΙΤΣ ΜΙΛΟΣ 3

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΡΙΣΚΕ ΑΛΙΣΟΝ 2

    vs

    ΓΟΥAΝΓΚ ΓΙΑΦAΝ 1

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΒΕΚΙΤΣ ΝΤΟΝΑ 2

    vs

    MARIA SHARAPOVA 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΚΙΣ ΜAΝΤΙΣΟΝ 2

    vs

    DARYA KASATKINA 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    BERNARDA PERA 0

    vs

    ELENA RYBAKINA 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΓΚAΡΙΝ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 3

    vs

    ΤΡΑΒAΓΚΛΙΑ ΣΤΕΦAΝΟ 0

  • ΝΑΔAΛ ΡΑΦΑΕΛ -

    vs

    HUGO DELLIEN -

  • A. SASNOVICH -

    vs

    GREETJE MINNEN -

  • ΝΤAΚΓΟΥΟΡΘ ΤΖΕΙΜΣ -

    vs

    ΜΠΕΝΤΕΝΕ ΑΛΙAΖ -

  • ΚΟΒΑΛΙΚ ΖΟΖΕΦ -

    vs

    ΚΑΡΕΝΟ-ΜΠΟΥΣΤΑ ΠAΜΠΛΟ -

  • ΟΥΤΣΙΓΙAΜΑ ΓΙΑΣΟΥΤAΚΑ -

    vs

    ΙΜΕΡ ΜΙΚΑΕΛ -

  • PABLO ANDUJAR-ALBA -

    vs

    ΜΟΧ ΜAΙΚΛ -

  • ΜΠΟΛΤ ΑΛΕΞ -

    vs

    ALBERT RAMOS-VINOLAS -

  • ΣΑΜΣΟΝΟΒΑ ΛΟΥΝΤΜΙΛΑ -

    vs

    ΟΣΤΑΠΕΝΚΟ ΓΕΛΕΝΑ -

  • ΤΟΜΛΙAΝΟΒΙΤΣ ΑΙΛΑ -

    vs

    ANASTASIJA SEVASTOVA -

  • AMANDA ANISIMOVA -

    vs

    ZARINA DIYAS -

  • ΜΠΑΣΙΛΑΣΒΙΛΙ ΝΙΚΟΛΟΖ -

    vs

    KWON SOON WOO -

  • LAURA SIEGEMUND -

    vs

    ΒΑΝΤΕΒΕΓΚΕ ΚΟΚΟ -

  • ΒΕΡΝΤAΣΚΟ ΦΕΡΝΤAΝΤΟ -

    vs

    ΝΤΟΝΣΚΟΙ ΕΒΓΕΝΙ -

  • YULIA PUTINTSEVA -

    vs

    HSIEH SU-WEI -

  • ΣΒΙΤΟΛΙΝΑ ΕΛΙΝΑ -

    vs

    ΜΠΟΥΛΤΕΡ ΚΕΙΤΙ -

  • ALEXEI POPYRIN -

    vs

    ΤΣΟΝΓΚA ΤΖΟ-ΒΙΛΦΡΙΝΤ -

  • PIERRE HERBERT -

    vs

    ΝΟΡΙ ΚAΜΕΡΟΝ -

  • LAUREN DAVIS -

    vs

    LEYLAH FERNANDEZ -

  • GARBINE MUGURUZA -

    vs

    ΡΟΤΖΕΡΣ ΣΕΛΜΠΥ -

  • CHRIS O'CONNELL -

    vs

    ΡΟΥΜΠΛΕΦ ΑΝΤΡΕΙ -

  • KATERINA BONDARENKO -

    vs

    ΡΟΝΤΙΟΝΟΒΑ ΑΡΙΝΑ -

  • ΛΟΤΝΕΡ ΑΝΤΟΝΙΑ -

    vs

    CAMILA GIORGI -

  • ΦΛΙΠΚΕΝΣ ΚΙΡΣΤΕΝ -

    vs

    ΜΟΥΤΣΟΒΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ -

  • MARKETA VONDROUSOVA -

    vs

    SVETLANA KUZNETSOVA -

  • ΚΕΣΜAΝΟΒΙΤΣ ΜΙΟΜΙΡ -

    vs

    ΣΕΠΙ ΑΝΤΡΕΑΣ -

  • DANIELLE R. COLLINS -

    vs

    ΝΤΙΑΤΣΕΝΚΟ ΒΙΤAΛΙΑ -

  • ΜΟΝΦΙΣ ΓΚAΕΛ -

    vs

    LU YEN-HSUN -

  • ΕΟΥΜΠΑΝΚΣ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ -

    vs

    ΓΚΟΖΟΒΤΣΙΚ ΠΙΤΕΡ -

  • ALIZE CORNET -

    vs

    ΝΙΚΟΥΛΕΣΚΟΥ ΜΟΝΙΚΑ -

  • IRINA BEGU -

    vs

    ΜΠΕΡΤΕΝΣ ΚΙΚΙ -

  • ΜΠΕΛΙΣ, ΚΑΘΕΡΙΝΕ ΚΑΡΤAΝ -

    vs

    ΜΑΡΙΑ ΤΑΤΙAΝΑ -

  • ΑΙΣΝΕΡ ΤΖΟΝ -

    vs

    THIAGO MONTEIRO -

  • ΦΡΙΤΖ ΤΕΙΛΟΡ -

    vs

    ΓΚΡΙΕΚΣΠΟΥΡ ΤΑΛΟΝ -

  • SARA SORRIBES TORMO -

    vs

    VERONIKA KUDERMETOVA -

  • ΣΟΥΓΚΙΤΑ ΓΙΟΥΤΣΙ -

    vs

    ΜΠΕΝΧΕΤΡΙΤ ΕΛΙΟΤ -

  • ΚAΡΛΟΒΙΤΣ ΙΒΟ -

    vs

    ΠΟΣΠΙΣΙΛ ΒAΣΕΚ -

  • ΚΟΥΕΒΑΣ ΠAΜΠΛΟ -

    vs

    ΣΙΜΟΝ ΖΙΛ -

  • ΓΚAΣΤΟΝ ΧΟΥΓΚΟ -

    vs

    JAUME MUNAR -

  • IGA SWIATEK -

    vs

    ΜΠAΜΠΟΣ ΤΙΜΕΑ -

  • ΓΚΟΦΕΝ ΝΤΕΙΒΙΝΤ -

    vs

    ΣAΡΝΤΙ ΤΖΕΡΕΜΙ -

  • ΝΤΕΛΜΠΟΝΙΣ ΦΕΝΤΕΡΙΚΟ -

    vs

    JOAO SOUSA -

  • KATERYNA KOZLOVA -

    vs

    ΧΟΝ ΠΡΙΣΙΛΑ -

  • HARRIET DART -

    vs

    MISAKI DOI -

  • ΚΥΡΓΙΟΣ ΝΙΚ -

    vs

    ΣΟΝΕΓΚΟ ΛΟΡΕΝΤΖΟ -

  • KRISTYNA PLISKOVA -

    vs

    HEATHER WATSON -

  • ΠΑΟΛΙΝΙ ΖΑΣΜΙΝ -

    vs

    ΜΠΛΙΝΚΟΒΑ ΑΝΝΑ -

  • ΜΕΝΤΒΕΝΤΕΒ ΝΤΑΝΙΛ -

    vs

    FRANCES TIAFOE -

  • JENNIFER BRADY -

    vs

    ΧAΛΕΠ ΣΙΜΟΝΑ -

  • CARLA SUAREZ-NAVARRO -

    vs

    ΣΑΜΠΑΛΕΝΚΑ ΑΡΙΝΑ -

  • ΤΑΜΠΙΛΟ ΑΛΕΧAΝΤΡΟ -

    vs

    DANIEL ELAHI GALAN -

  • ΡΟΥΝΤ ΚAΣΠΕΡ -

    vs

    ΓΚΕΡΑΣΙΜΟΦ ΙΓΚΟΡ -

  • ΣΧAΡΜΑ ΑΣΤΡΑ -

    vs

    ANETT KONTAVEIT -

  • ΙΒAΣΚΑ ΙΛΙΑ -

    vs

    KEVIN ANDERSON -

  • ΜΕΡΤΕΝΣ ΕΛΙΖ -

    vs

    ΚΟΒΙΝΙΤΣ ΝΤAΝΚΑ -

  • DOMINIK KOEPFER -

    vs

    ΜΑΡΤΙΝΕΖ ΠΟΡΤΕΡΟ ΠΕΝΤΡΟ -

  • ΤΣΕΤΣΙΝAΤΟ ΜAΡΚΟ -

    vs

    ΖΒΕΡΕΦ ΑΛΕΞAΝΤΕΡ -

  • ΤAΟΥΝΣΕΝΤ ΤΕΙΛΟΡ -

    vs

    JESSICA PEGULA -

  • ΠΑΒΛΙΟΥΤΣΕΝΚΟΒΑ ΑΝΑΣΤAΖΙΑ -

    vs

    ΣΤΟΓΙAΝΟΒΙΤΣ ΝΙΝΑ -

  • ΚΟΤΣΙΑΡΕΤΟ ΕΛΙΖΑΜΠΕΤΑ -

    vs

    ANGELIQUE KERBER -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Εθνική Νέων: Με αντίπαλο τη Σερβία και φόντο την 9η θέση

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Εθνική Νέων: Με αντίπαλο τη Σερβία και φόντο την 9η θέση

Εθνική Νέων: Με αντίπαλο τη Σερβία και φόντο την 9η θέση

Η Εθνική Νέων αντιμετωπίζει την Σερβία (18/07, 16:00), με στόχο να βρεθεί στην 9η θέση του Eurobasket U20, που διοργανώνεται στο Τελ Αβίβ.

Η πορεία της Ελλάδας στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων του Τελ Αβίβ ολοκληρώθηκε άδοξα, μετά την «βαριά» ήττα από την Γερμανία και τον αποκλεισμό από τα προημιτελικά.

Πλέον, στόχος είναι η κατάκτηση της 9ης θέσης στη διοργάνωση και πρώτο «εμπόδιο» που πρέπει να ξεπεραστεί είναι αυτό της Σερβίας (18/07, 16:00), η οποία υπέστη ήττα - έκπληξη από τους Βρετανούς.

Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα θέλει μόνο τη νίκη, για να αποφύγει τις περιπέτειες υποβιβασμού. Σε περίπτωση που γίνει το αντίθετο, όμως, θα θέλει οπωσδήποτε δύο νίκες, για τις θέσεις 13-16.

Το πρόγραμμα (18/07)

Θέσεις 9-16
13:45
Ουκρανία-Πολωνία
16:00 Σερβία-Ελλάδα
18:15 Ιταλία-Σλοβενία
20:30 Μαυροβούνιο-Λετονία

Προημιτελικά
13:45
Γαλλία-Κροατία
16:00 Μεγάλη Βρετανία-Γερμανία
18:15 Τουρκία-Ισπανία
20:30 Ισραήλ-Λιθουανία

Best of internet