TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • UEFA CHAMPIONS LEAGUE
  • NBA
  • 7DAYS EUROCUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • COPA DEL REY
  • CEV CUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • TENNIS
  • CHALLENGE CUP
  • ΣΑΧΤAΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ -

    vs

    ΑΤΑΛAΝΤΑ -

  • ΝΤΙΝΑΜΟ ΖAΓΚΡΕΜΠ -

    vs

    ΜAΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ -

  • ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ -

    vs

    ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ -

  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

    vs

    ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

  • ΜΠAΓΕΡΝ -

    vs

    ΤΟΤΕΝΑΜ -

  • ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ -

    vs

    ΓΑΛΑΤΑΣΑΡAΙ -

  • ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

    vs

    ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ -

  • ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ -

    vs

    ΡΕAΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

  • LIVE

    ΣAΡΛΟΤ ΧΟΡΝΕΤΣ 48

    vs

    ΟΥAΣΙΝΓΚΤΟΝ ΓΟΥΙΖΑΡΝΤΣ 46

  • ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΙΞΕΡΣ -

    vs

    ΝΤΕΝΒΕΡ ΝAΓΚΕΤΣ -

  • ΜΑΙAΜΙ ΧΙΤ -

    vs

    ΑΤΛAΝΤΑ ΧΟΚΣ -

  • ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΜΠΛΕΙΖΕΡΣ -

    vs

    ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΝΙΚΣ -

  • ΛΟΓΚΡΟΝΕΣ -

    vs

    ΜΑΡΙΝΟ ΛΟΥAΝΚΟ -

  • LIVE

    JOHN PATRICK SMITH 1

    vs

    ΒΟΥΚΙΤΣ ΑΛΕΚΣAΝΤΑΡ 1

  • LIVE

    GIBSON/POULOS 1

    vs

    BOZOVIC/MARSHALL 0

  • ΜΠAΝΕΣ ΜΑΒΕΡΙΚ -

    vs

    ΣΚΟΥΛΚΕΙΤ ΤΡΙΣΤΑΝ -

  • ΜΠΟΛΤ ΑΛΕΞ -

    vs

    ΣΑΒΙΛ ΛΟΥΚ -

  • ΠΟΥΡΣΕΛ ΜΑΞ -

    vs

    ΜΠΟΥΡΧΙΕΡ, ΧAΡΙ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

ΑΕΚ - Ολυμπιακός: Καμία... έκπληξη με τους διαιτητές

ΑΕΚ - Ολυμπιακός: Καμία... έκπληξη με τους διαιτητές

ΑΕΚ - Ολυμπιακός: Καμία... έκπληξη με τους διαιτητές

Εκτός ορισμών από ματς του Ολυμπιακού ξανά οι Αναστόπουλος, Μάνος, Παναγιώτου. Με Σχινά, Παντελίδη και Παπαπέτρου το ματς των «ερυθρολεύκων» με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ (20/04, 16:45).

Καμία «έκπληξη» δεν υπήρχε, όσον αφορά τους διαιτητές του ΑΕΚ - Ολυμπιακός (20/04, 16:45), μετά το... βέτο που έχει ασκήσει η ομάδα του Πειραιά να μην «σφυρίζουν» πια σε αγώνες της οι Αναστόπουλος, Μάνος και Παναγιώτου.

Την αναμέτρηση αυτή θα διευθύνουν οι Σχινάς, Παντελίδης και Παπαπέτρου, με τον τελευταίο να έχει παρουσία στην Euroleague.

Η κλήρωση έγινε στα γραφεία της ΚΕΔ, χωρίς εκπρόσωπο του Ολυμπιακού.

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 20 Απριλίου

ΠΑΟΚ 16.45 ΠΑΟΚ-Κολοσσός Ρόδου Ξενικάκης-Λόρτος-Κοντίλης (Δέλλας)

Μ.Μερκούρη 16.45 Ρέθυμνο-Περιστέρι Πουρσανίδης Γ.-Συμεωνίδης-Μπήτης (Μαγκανάς)

ΟΑΚΑ 16.45 ΑΕΚ-Ολυμπιακός Σχινάς-Παπαπέτρου-Παντελίδης (Ντάβαρης)

Δ. Τόφαλος 16.45 Προμηθέας Π.-Πανιώνιος Μάνος-Ψαριανός-Μαγκλογιάννης (Θεοδωρόπουλος)

Τ. Καμπούρης 16.45 Κύμη-Λαύριο Κορομηλάς-Σώμος-Θεονάς (Δεσάρτης)

Ν. Σαμαράς 16.45 Ήφαιστος Λ.-Άρης Τσαρούχα-Παναγιώτου-Διαμαντής (Σαλαβός)

*Ο αγώνας Χολαργός-Παναθηναϊκός θα οριστεί από τον ΕΣΑΚΕ

Best of internet