Επικό ποστάρισμα των Μπλέιζερς και απάντηση των Ουόριορς (pics)

Τι και αν στο ημίχρονο έχαναν με 72-48 από τους Ουόριορς μέσα στο σπίτι τους; Οι Μπλέιζερς έχουν χιούμορ και το έδειξαν με επικό ποστάρισμα.

Ευρωλίγκα, Φενέρμπαχτσε - Παναθηναϊκός, ώρα 20:45. Παίξε νόμιμα και με ασφάλεια στις συναλλαγές (21+)!

Ο αγώνας των Μπλέιζερς με τους Ουόριορς ήταν στο ημίχρονο και οι... μαχητές είχαν καταφέρει να πάρουν μεγάλο προβάδισμα και να προηγούνται με 72-48. Κάθε ομάδα εκτός από φάσεις, όταν τελειώνουν τα δωδεκάλεπτα ανεβάζουν τουίτ με το αποτέλεσμα. Αυτό έκαναν και οι γηπεδούχοι γράφοντας το εξαιρετικό «48-MORE», για να τους απαντήσουν οι φιλοξενούμενοι πως αυτό ήταν ένα πολύ καλό τουίτ. Είναι ωραίο πράγμα η πλάκα, ειδικά σε τέτοιο επίπεδο.