Κορυφώνεται το ενδιαφέρον

Κορυφώνεται το ενδιαφέρον

Κορυφώνεται το ενδιαφέρον

Δύο αγωνιστικές πριν το φινάλε στον Α’, Β’ και Γ’ Όμιλο της Δ’ Εθνικής και η αγωνία, για την ανάδειξη των πρωταθλητών καθώς και τις ομάδες που θα υποβιβαστούν μεγαλώνει...

Η αγωνιστική που ακολουθεί και στους τρεις ομίλους είναι και η πιο καθοριστική καθώς θα ξεκαθαρίσει ουσιαστικά το «τοπίο» όσον αφορά τις ομάδες που θα πάρουν το «εισιτήριο» της ανόδου. Από την άλλη, την προσεχή Κυριακή θα πέσει η αυλαία στον 4ο Όμιλο.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές στους τέσσερις πρώτους ομίλους της Δ’ Εθνικής, έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΙΕΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: Ν. Τεβεκέλης, Γ. Καμπουτζής, Α. Πατσιάς (Μακεδονίας)

ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ: Π. Παρχαρίδης, Ι. Παπαντωνίου, Α. Ζήρδας (Δράμας)

ΕΥΜΟΙΡΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΙΝΙΔΩΝ: Μ. Βουρνέλης, Α. Μερενίδης, Π. Καρατάκης (Μακεδονίας)

ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ: Α. Σημαιάκης, Γ. Κελάζογλου, Σ. Δμητριάδης (Χαλκιδικής)

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: Ι. Τοπούζης, Μ. Χαρίτσης, Α. Χούσκογλου (Θράκης)

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΖΙΧΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.: Δ. Κωνσταντινίδης, Ν. Σταματόγλου, Α. Μπάτζος (Καβάλας)

ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ - ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: Σ. Μολιχιτούδης, Δ. Σπυριδωνίδης, Β. Πατσιάς (Μακεδονίας)

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΠΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: Ι. Γκαραγκάνης, Α. Σκαμπαρδώνης, Γ. Θεοδώρου (Πιερίας)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: Γ. Κυριαζίδης, Σ. Λιώλιας, Σ. Βασιλόπουλος (Έβρου)

ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: Π. Κούκουλας, Γ. Ταιρίδης, Α. Καζακτσίδης (Μακεδονίας)

ΑΧΙΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: Γ. Τσενεκίδης, Γ. Χατζήνακος, Α. Μπουτζουκίδης (Δράμας)

Μ. ΑΛΕΞ. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: Ν. Θεοδωρόπουλος, Ε. Σουγαράκης, Γ. Ευαγγέλου (Φλώρινας)

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΔΟΞΑ ΧΕΡΣΟΥ: Φ. Τερετίδης, Ρ. Πτηνόπουλος, Χ. Μπακλατζής (Καβάλας)

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: Α. Φωτιάδης, Ι. Γκουγκουδής, Π. Παπαδόπουλος (Σερρών)

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΠΑΟΝΕ: Α. Δραγούσης, Χ. Τσιλλιγγιρίδης, Σ. Νικιφορίδης (Κιλκίς)

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: Γ. Καρυπίδης, Π. Πάτρας, Δ. Λεζάης (Μακεδονίας)

ΣΒΟΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ: Χ. Αναστασίου, Ε. Ευστρατίου, Β. Πίπη (Λάρισας)

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ ΝΑΟΥΣΗΣ: Μ. Γισγάκης, Α. Παπανικολάου, Χ. Νωτουάς (Χαλκιδικής)

ΕΘΝΙΚΟΣ Φ.Σ. - ΣΕΙΡΗΝΑ ΣΕΙΡΗΝΙΟΥ: Γ. Σιδόπουλος, Κ. Πάνου, Χ. Γκλαβίνας (Καστοριάς)

ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ: Γ. Ρούσσος, Α. Τσόγκας, Α. Ζιώγας (Πρέβεζας)

ΚΑΣΤΩΡ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ: Α. Κατσικογιάννης, Γ. Πασχάλης, Κ. Χαρίσης (Ηπείρου)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: Α. Καραλιόλιος, Π. Ρίγκος, λ. Χαραλαμπίδης (Γρεβενών)

ΝΑΟΥΣΑ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: Α. Σέζος, Τ. Ναλμπάντης, Χ. Πεντζερέτζης (Κιλκίς)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΣ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ: Π. Λέκκας, Ε. Στεργιόπουλος, Μ. Σιούμπουρα (Γρεβενών)

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΕΡΑΝΤΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ: Α. Κουτσιαύτης, Δ. Γεωργαράς, Σ. Παππάς (Αρτας)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ - ΠΥΡΓΕΤΟΣ: Ε. Σκουλάς, Θ. Τασσιόπουλος, Α. Βερτόπουλος (Θεσσαλίας)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ: Α. Αγγελάκης, Ν. Περικλείδης, Κ. Κατσικογιάννης (Μακεδονίας)

ΠΥΡΑΣΟΣ Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: Κ. Μπούμπουρη, Λ. Κολοκώτσιος, Η. Γαλάνης (Ευρυτανίας)

ΜΕΤΕΩΡΑ - ΕΛΑΣΣΟΝΑ: Κ. Μπαλατσούκας, Ε. Καραλής, Α. Σιαμέτης (Ηπείρου)

ΑΕ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ/ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ: Ε. Κορδολαίμης, Ζ. Σούρης, Μ. Σταμάτης (Πειραιά)